Çalgı, Temel Bilimler Bölümleri, Güzel Sanatlar Fakülteleri Güzel Sanatlar Liseleri Giriş Sınavlarına;

 

Çalgı, Temel Bilimler Bölümleri, Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Güzel Sanatlar Liseleri Giriş Sınavlarına;

Deneyimli öğretmenlerimizin sorumluluğunda sonuca odaklı yöntemlerle, 1 sesten 4 sese kadar ayırt ederek duyma, ezgisel ve ritmik bellek çalışmaları ve ezbere değil keşfederek öğrenmeye dayalı kulak eğitim sistemi ile Konservatuar ilköğretim Çalgı ve Temel Bilimler Bölümleri ve Güzel Sanatlar Fakülteleri ile Güzel Sanatlar Liseleri için “Hazırlık Kurslarımıza bekliyoruz. Haftada 2 ve toplamda 8 ders üzerinden birer aylık 2 ayrı periyotta, 18 Nisan - 12 Mayıs ve 16 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında programlanan hazırlık Kurslarımıza 250 TL karşılığında katılabilirsiniz Ayrıca, gerek Çalgı ve Temel Bilimler Bölümleri gerekse Müzik Eğitim Fakülteleri sınavlarında çalgı çalarak seviyesini ifade etmek isteyen adaylara da diledikleri taktirde Maestro Hakan Şensoy gözetiminde branş eğitim paketleri sunuyoruz. 18 Nisan tarihinde başlayacak ilk dönem kursumuza başvurunuzu 13 Nisan 2018 günü saat 18.00’e kadar yapabilirisiniz.

Şan/Ses Eğitimi Bölümü Giriş Sınavlarına;

Haftada 2 ve toplamda 8 ders üzerinden birer aylık 2 ayrı periyotta, 18 Nisan - 12 Mayıs ve 16 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında programlanan Şan/Ses Eğitimi Bölümlerine hazırlık kurslarımızı uluslararası arenada tanınan İzmir Devlet Opera ve Balesi Solist Tenorlarından Levent Gündüz gözetiminde gerçekleştiriyoruz. Sınava odaklı repertuarın çalışıldığı 4 ders pratik ve 1 sesten 4 sese kadar ayırt ederek duyma, ezgisel ve ritmik bellek çalışmaları ve ezbere değil keşfederek öğrenmeye dayalı kulak eğitim sistemi ile 4 ders de teori olmak üzere iki ayrı eğitim sürecinde sizleri hazırlıyoruz.450 TL karşılığında kurslarımıza katılabilirsiniz.Ayrıca, Konservatuarlar, Müzik Fakülteleri ve bünyesinde Müzik Bölümü olan üniversitelerde Yüksek Lisans yapmak isteyen adaylara da sonuca odaklı hassas ve hızlandırılmış kurslarımız bulunmaktadır. 18 Nisan tarihinde başlayacak ilk dönem kursumuza başvurunuzu 13 Nisan 2018 günü saat 18.00’e kadar yapabilirsiniz?

Bale Bölümü Giriş Sınavlarına;

Toplamda 6 ders üzerinden birer aylık 2 ayrı periyotta, 18 Nisan - 12 Mayıs ve 16 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında programlanan Bale Bölümleri Hazırlık kurslarımızı İzmir Devlet Opera ve Balesi Baş Baleti Kıvanç Ekin gözetiminde gerçekleştiriyoruz. Esneme ve doğru duruş odaklı 4 ders pratik ve temel kulak eğitim yöntemlerinin uygulanacağı2 ders de teori olmak üzere iki ayrı eğitim sürecinde sizleri hazırlıyoruz. 300 TL karşılığında kurslarımıza katılabilirsiniz. 18 Nisan tarihinde başlayacak ilk dönem kursumuza başvurunuzu 13 Nisan 2018 günü saat 18.00’e kadar yapabilirsiniz. ALKIŞ’lanmaya değer bir geleceği paylaşmak üzere….. BEKLERİZ